Navigacija
| NAUJIENOS |callSUSISIEKITE | +370 610 40666 | fb DRAUGAUKIME
Krepšelyje0.00 €

Prekių krepšelyje prekių dar nėra.

Džiovintos malkos, 1,7 m3

Grįžti į ankstesnį puslapį
Aprašymas

Produkto aprašymas

Beržinės

Beržinės – tai viena populiariausių I kaitrumo grupės malkų rūšių Lietuvoje. Malkos išdžiovintos moderniose kompiuterizuotose džiovyklose, todėl malkų drėgnis neviršija 20% ir užtikrina gerą kaitrumą. Beržinės malkos skirtos židiniams, kepsninėms, krosnims.

Ąžuolinės ir uosinės

Ąžuolinės – tai vienos kaitriausių ir ilgiausiai degančių malkų. Tačiau jų pasiūla yra ribota, nes ąžuolynai Lietuvoje sudaro tik 3 % visų miškų. Malkos išdžiovintos moderniose kompiuterizuotose džiovyklose, todėl malkų drėgnis neviršija 20% ir užtikrina gerą kaitrumą. Ąžuolinės malkos skirtos židiniams, kepsninėms, krosnims.

Mišrios

Mišrios malkos – tai I-os ir III-ios kaitrumo grupių malkų mišinys: dažniausiai 80 % juodalksnio arba drebulės ir 20 % beržo arba ąžuolo malkos. Malkos jau yra apdžiuvusios ore, tačiau jas patartina sandėliuoti gerai vėdinamoje pastogėje arba uždengus paletę plėvele. Šios rūšies malkos skirtos židiniams ir krosnims, rūkykloms.

Pristatymas

PRISTATYMAS

„Kuro namai“ gamina ir tiekia ne tik kokybiškus produktus, tačiau teikia ir pristatymo paslaugas. Kokybiškas aptarnavimas yra vienas iš svarbiausių įmonės uždavinių. Įsigyta technika leidžia pristatyti produktus ir juos nugabenti į reikiamą vietą Jūsų namų teritorijoje. Produktus pristatome 12 t tentiniu sunkvežimiu. Sunkvežimis gale turi iškrovimo liftą, kurio pagalba produktus iškrauname toje vietoje, kur gali privažiuoti sunkvežimis. Toliau produktai gabenami palečių vežimėliu, jei yra lygus pagrindas. Žiūrėkite pristatymo schemą.

woodbioma_iliustracija web

Produktus pristatome Vilniaus ir Kauno apskrityje. Turime galimybę pristatyti ir kitoje Lietuvos vietoje, priklausomai nuo užsakomo kiekio. Vidutinis produktų pristatymo laikas – 1-2 savaitės, esant galimybei, pristatome ir per keletą dienų. Jei šis laikas dėl nenumatytų priežasčių užtruks ilgiau, būtinai apie tai informuosime.

Jums gali patikti

Džiovintos malkos, 0,9 m3

Itin aukšos kokybės malkos,  išdžiovintos moderniose kompiuterizuotose džiovyklose, todėl malkų drėgnis - iki 18 % ir užtikrina gerą kaitrumą. Malkos skirtos židiniams, kepsninėms, krosnims.
0.9 m3 paletės matmenys:  0,85x1,17x1,2 m
Nuo: 85.00 €

Malkos kartoninėje dėžėje, 50L

Džiovintos beržinės malkos kartoninėje dėžėje. Tūris 50 L, svoris 18 kg, malkos ilgis 25 cm.
4.90 € su pvm

Natūraliai džiovintos malkos

Natūraliai džiovintos malkos rekomenduojamos namų ūkiams, turintiems kieto kuro katilus. Jas patartina pirkti pavasarį iki birželio mėnesio: ąžuolines ar uosines malkas - vasario-kovo mėnesį, beržines ar mišrias - kiek vėliau, balandžio-gegužės mėnesį, nes natūraliai išdžiūti joms reikia trumpesnio laiko. Nedžiovintas malkas reikia laikyti gerai vėdinamoje pastogėje ar uždengtoje paletėje iki vėlyvo rudens, kol prasidės šildymo sezonas, o tada naudoti kūrenimui. Šio tipo malkos gali turėti pajuodavimų, pelėsio, natūralaus drėgnio iki 30 proc. 1.7 m3 paletės matmenys: 0,95 x  1,2 x 1,8 m 2 m3 paletės matmenys: 1,0 x 1,2 x 2,0 m
Nuo: 97.00 €

Malkos kartoninėje dėžėje, 20L

Džiovintos beržinės malkos kartoninėje dėžėje. Dėžės tūris 20 L, svoris 8-9 kg, malkos ilgis 25 cm.
2.90 € su pvm

Malkos tinkliniame maiše, 40L

Malkos išdžiovintos moderniose kompiuterizuotose džiovyklose, todėl malkų drėgnis neviršija 20% ir užtikrina gerą kaitrumą. Šiuos maišelius lengva ir paprasta sandėliuoti bei transportuoti, o malkos tinkamos židiniams, kepsninėms, krosnims kūrenti. Svoris: 8-10 kg. Tūris: 40 L Paletėje - 60 maišelių.
Nuo: 3.40 €