Navigacija
| NAUJIENOS |callSUSISIEKITE | +370 610 40666 | fb DRAUGAUKIME
Krepšelyje0.00 €

Prekių krepšelyje prekių dar nėra.

Ekologiškas spygliuočių deglas „Vulcano“

Grįžti į ankstesnį puslapį
Aprašymas

Produkto aprašymas

Ekologiškas deglas „Vulcano“ pagamintas naudojant eglės arba pušies medieną, o specialios įpjovos padarytos taip, kad deglas greitai užsiliepsnotų ir degtų apie 2 val.

Deglas „Vulcano“ yra tiekiamas kartu su uždegtuku, kuris įžiebiamas naudojant tik vieną degtuką, o natūralaus lininio pluošto rankenėlė palengvina gabenimą. Degantis uždegtukas įmetamas į „Vulcano“ vidų, o degimui palaikyti nereikia jokio degaus skysčio. Ekologiškas deglas „Vulcano“ dega gražia statmena liepsna ir yra puikus šviesos ir šilumos šaltinis.

„Vulcano“ puikiai tinka iškyloms, žygiams, žvejybai, stovyklavimui bei vakarėliams. Deglas gali būti naudojamas kepimui, virimui ar tiesiog kaip šviesos šaltinis. Mėgaukitės jaukia židinio šiluma kad ir kur bebūtumėte bet kuriuo metu.

Deglas „Vulcano“ sudega nepalikdamas jokių atliekų. Šis ekologiškas produktas yra pagamintas iš FSC sertifikuotos medienos. Kompanijai „Woodbioma“ buvo suteiktas Forest Stewardship Council (FSC)/Rainforest Alliance sertifikatas, užtikrinantis, kad sertifikuoto miško darbai vykdomi pagal standartus, visapusiškai saugančius aplinką bei darbininkų, jų šeimų ir bendruomenių teises ir gerovę.

Pristatymas

PRISTATYMAS

„Kuro namai“ gamina ir tiekia ne tik kokybiškus produktus, tačiau teikia ir pristatymo paslaugas. Kokybiškas aptarnavimas yra vienas iš svarbiausių įmonės uždavinių. Įsigyta technika leidžia pristatyti produktus ir juos nugabenti į reikiamą vietą Jūsų namų teritorijoje. Produktus pristatome 12 t tentiniu sunkvežimiu. Sunkvežimis gale turi iškrovimo liftą, kurio pagalba produktus iškrauname toje vietoje, kur gali privažiuoti sunkvežimis. Toliau produktai gabenami palečių vežimėliu, jei yra lygus pagrindas. Žiūrėkite pristatymo schemą.

woodbioma_iliustracija web

Produktus pristatome Vilniaus ir Kauno apskrityje. Turime galimybę pristatyti ir kitoje Lietuvos vietoje, priklausomai nuo užsakomo kiekio. Vidutinis produktų pristatymo laikas – 1-2 savaitės, esant galimybei, pristatome ir per keletą dienų. Jei šis laikas dėl nenumatytų priežasčių užtruks ilgiau, būtinai apie tai informuosime.

Video