Navigacija
| NAUJIENOS |callSUSISIEKITE | +370 610 40666 | fb DRAUGAUKIME
Krepšelyje0.00 €

Prekių krepšelyje prekių dar nėra.

Ekologiškas žaisliukas „Medbokštis“

Grįžti į ankstesnį puslapį
Aprašymas

Produkto aprašymas

 

„MedBokštis“ – medinė, surenkama piramidė iš įvairios rūšies medienos žiedų, sumautų ant pagaliuko. Kiekvienas arba beveik kiekvienas žiedas atpjautas iš skirtingos medienos, todėl unikalus savo rievėmis, žyminčiomis medžio amžių, skirtingas savo kvapu. Smagu tyrinėti, liesti, uostyti, atpažinti net iš žievės.

Matmenys:

žiedų skersmuo – nuo 4 iki 11 cm ; storis – ~ 2 cm.

pagaliuko aukštis – iki 15 cm.

 * į kainą įskaičiuotos siuntimo išlaidos Lietuvoje

Jums gali patikti

Naujiena

Pieštukinė „Spalvotas medis“, 10×6 cm

  "Spalvotas medis"- tai natūrali, unikali,  mišku kvepianti pieštukinė vaikams ir suaugusiems, vertinantiems  neperdirbtą, nenudailintą grožį. Ypač lavina vaikų smulkiąją motoriką, kadangi kiekvienam pieštukui reikia rasti vietą. Pieštukinė "Spalvotas medis" pagaminta iš džiovintos Lietuvos miško medienos. Unikali, nes medis beveik niekaip neapdorojamas. Galima įdėti 24 pieštukus. * į kainą įskaičiuotos siuntimo išlaidos Lietuvoje.
9.00 € su pvm
Naujiena

Medinis padėkliukas/ Šaldytuvo magnetukas

Jeigu ieškote originalios dovanos arba norite nustebinti klientą, įsigykite natūralų padėkliuką arba šaldytuvo magnetuką su Jūsų norima informacija. Padėkliukas /  Magnetukas gaminamas iš įvairios rūšies medienos: ąžuolo, alksnio, beržo, uosio, drebulės, klevo ir t.t.   Informacija štampuojama, naudojant ekologišką rašalą arba graviruojama.  
5.00 € su pvm